Szczegóły oferty pracy

Prace pomocnicze na różnych działach w markecie spożywczym

  • Miejsce: Racibórz
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

– posiadanie książeczki sanepidowskiej z aktualnymi badaniami lub chęć jej wyrobienia
– sumienność i zaangażowanie w podejmowane obowiązki
– pozytywne nastawienie do Klienta

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SM/PPL/09/2019

Opis czynności:
– praca na wybranym dziale
– praca fizyczna, podnoszenie, przenoszenie i układanie artykułów
– prace porządkowe na stoisku
– obsługa klientów
– dbałość o estetykę stanowiska pracy
– w przypadku pracy na dziale kas: przyjmowanie płatności gotówkowych, kartą płatniczą, rozliczanie utargu

Oferujemy:
– pracę od zaraz
– pracę na umowę zlecenie – w ramach pracy tymczasowej
– godziny i czas pracy do uzgodnienia
– miłą atmosferę pracy

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Prace pomocnicze na różnych działach w markecie spożywczym