Szczegóły oferty pracy

Prace w laboratorium

  • Miejsce: Kędzierzyn-Koźle
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

– dokładność
– sumienność
– sprawność ruchowa

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: JD/PL/09/2018
– atrakcyjne wynagrodzenie
– praca w okresie październik/grudzień
– miłą atmosferę w pracy
– możliwość dłuższej współpracy
– praca na umowę zlecenia
Obowiązki:
– praca w laboratorium na dziale wysyłki i poligrafii, która polegają na wykonywaniu prostych,
manualnych czynności związanych z: kompletowaniem towaru, kontrolowaniem jakości, wykładaniem materiału do maszyn drukujących, wykonywaniem prostych prac introligatorskich
– praca na dziale wysyłki związane są z obsługą programu komputerowego

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Prace w laboratorium