Szczegóły oferty pracy

Pracownik Archiwum

  • Miejsce: Wrocław
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
• Umowa zlecenie-zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
• Jedna zmiana 8-16 / 9-17
• Praca od Poniedziałku do Piątku
• Atrakcyjne wynagrodzeni

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wymagania

Oczekiwania:
• Umiejętność obsługi komputera i skanerów – warunek konieczny
• Umiejętność szybkiego uczenia się, chęć zdobywania nowych wiadomości
• Znajomość dokumentacji kredytowej, sądowej i komorniczej – zgodnie z naszymi ustaleniami, nie jest to warunek bezwzględny
• Skrupulatność i uczciwość
• Mile widziane doświadczenie w pracy z dokumentami, lub na podobnym stanowisku

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: PR/PA/08/19
Obowiązki:
• segregowanie dokumentów,
• weryfikacja z danymi w systemie
• dodawanie dokumentacji do systemu,
• skanowanie dokumentacji,
• archiwizowanie dokumentacji wg określonego schematu,

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik Archiwum