Szczegóły oferty pracy

Pracownik biurowy- praca na zastępstwo

  • Miejsce: Katowice
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

Oferujemy

- Praca w oparciu o umowę o pracę ( praca na okres 4miesięcy) lub umowę zlecenie
- Praca w miłej atmosferze
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- Wynagrodzenie 2200 brutto + premie

Wymagania

Oczekujemy:

– Zaangażowania oraz umiejętności pracy w środowisku wielozadaniowym
– Komunikatywności
– Umiejętności obsługi komputera i podstawowej znajomość MC Office (Word, Excel)
– Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta lub/i w pracy w call/contact
– Samodzielności i zdolności organizacyjnych
– umiejętność pracy pod presją czasu
– wykształcenie minimum średnie

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: KAT.04.2018
– wykonywanie wychodzących połączeń telefonicznych do naszych kontrahentów celem pozyskania zamówień,
– weryfikacja poprawności danych
– wprowadzanie danych- zgłoszeń reklamacji do systemów
– opieka nad prawidłowym obiegiem dokumentów

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:Pracownik biurowy- praca na zastępstwo