Szczegóły oferty pracy

Pracownik biurowy- wprowadzanie danych dział reklamacji

  • Miejsce: Katowice
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

Oferujemy

- Praca w oparciu o umowę zlecenie 14 zł brutto za godzinę
- Praca w miłej atmosferze
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Oczekujemy:

– samodzielności i zdolności organizacyjnych
– umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office
– umiejętność pracy pod presją czasu

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SPK/10/2018
.Do zadań należeć będzie:
– weryfikacja poprawności danych
– wprowadzanie danych- zgłoszeń reklamacji do systemów
– opieka nad prawidłowym obiegiem dokumentów
– zapewnienie terminowości rozliczeń inwentaryzacyjnych

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik biurowy- wprowadzanie danych dział reklamacji