Szczegóły oferty pracy

Pracownik działu dom i ogród

  • Miejsce: Dąbrowa Górnicza
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

• pracę w miłej i twórczej atmosferze;
• możliwość rozwoju m.in. poprzez szereg szkoleń;
• przejrzyste zasady zatrudniania i wynagradzania;
• możliwość wyboru interesujących świadczeń dodatkowych;
• prywatną opiekę medyczną.
• Umowa zlecenie 15 zł brutto za godzinę

Wymagania

• zaangażowanie;
• umiejętność pracy indywidualnej i w zespole;
• dobra organizacja pracy;
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: CR/AO/08/2018
• Prace magazynowe i porządkowe,
• Wykładanie towaru na półki sklepowe,
• Prace pomocnicze na działach.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik działu dom i ogród