Szczegóły oferty pracy

Pracownik gastronomii

  • Miejsce: Gdańsk
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

- atrakcyjna stawka godzinowa
- umowa o pracę tymczasową na część etatu
- elastyczny grafik
- bezpłatne posiłki

Wymagania

– dyspozycyjność od zaraz do pracy w systemie zmianowym (8-21)
– książeczka sanepidowska
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– rzetelność

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SK/GM/PG/06/2018
– pomoc w restauracji
– obsługa maszyny zmywającej
– rozwożenie naczyń
– uzupełnianie produktów
– utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Obowiązki:
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail gdynia@ottopraca.pl z zaznaczeniem numeru referencyjnego w tytule maila: nr ref. SK/GM/PG/02/2017 bądź kontakt telefoniczny na numer: 58 661 31 38

OTTO Workforce Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik gastronomii