Szczegóły oferty pracy

Pracownik magazynowy operator wózka EPT

  • Miejsce: Bedburg
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Pracodawca zapewnia szereg możliwości. Wśród nich otrzymasz od nas:
  • atrakcyjną stawkę 11,50 euro brutto/godzinę,
  • niemiecką umowę o pracę wraz z zapleczem socjalnym,
  • 6 miesięczny kontrakt z gwarancją godzin,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczanie.

Wymagania

Kandydat idealny na niniejsze stanowisko:

  • swobodnie komunikuje się w języku niemieckim i polskim,
  • ma doświadczenie jako komisjoner lub magazynier,
  • chce podnieść swoje kwalifikacje w zakresie administracyjnym w niemieckiej firmie,
  • posiada CV w języku niemieckim.

Opis stanowiska

W pracy będziesz odpowiedzialny za:

  • komisjonowanie towarów,
  • kontakt z pracownikami oraz Team Leaderem,
  • tworzenie grafików obsady pracowników i jego weryfikację,
  • prace administracyjne, takie jak: raportowanie jakości pracy pracowników czy ocenianie efektywności,
  • pomoc w komunikacji między klientem a pracownikami.

 Masz doświadczenie w pracy magazynowej? Aplikuj na stanowisko pracownika magazynowego i zdobądź nowe umiejętności!