Szczegóły oferty pracy

Pracownik magazynu Flextronics

  • Miejsce: Venlo
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

- gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie!
- umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
- stałe godziny pracy
- możliwość pracy w weekendy
- pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie)
- możliwe wyjazdy w parach i ze znajomymi

Wymagania

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego( minimum dobre podstawy!

– Doświadczenie w pracy w magazynie
– Gotowość do pracy w weekendy

Opis stanowiska

Przemieszczanie towarów przy użyciu środków transportu wewnętrznego
Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych z wykorzystaniem wózków paletowych lub widłowych
Składowanie towarów oraz towarów pochodzących ze zwrotów
Przygotowywanie przesyłek wychodzących
Obsługa towarów (pakowanie, etykietowanie, przyklejanie naklejek lub umieszczanie kodów kreskowych)
Sprawdzanie dokumentów i list zbierania zamówień oraz oznakowywanie ich
Przeprowadzanie inwentaryzacji

Flextronics Logistics BV jest irlandzkim dostawcą usług logistycznych, skupiającym się na branży IT. Flextronics posiada oddziały w 30 krajach na 4 kontynentach.Głównymi klientami oddziału w Oostrum są m.in. Hewlett Packard, Lenovo, Cisco i Logitech.