Szczegóły oferty pracy

Pracownik magazynu – Operator linii produkcyjnej

  • Miejsce: Gliwice
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i specjalistycznych kwalifikacji,
- Atrakcyjny system premiowy.

Wymagania

Wymagania:
– Wykształcenie minimum zawodowe,
– Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
– Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
– Dyspozycyjność do pracy w systemie trzy zmianowym.

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: .: KK/09/2017
Obowiązki:
– Montaż części, podzespołów samochodowych,
– Terminowe realizowanie planów produkcyjnych,
– Przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości produktów,
– Prace przy produkcji oraz pakowaniu.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik magazynu - Operator linii produkcyjnej