Szczegóły oferty pracy

Pracownik Magazynu Venlo

  • Miejsce: Venlo
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie!
  • umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
  • stałe godziny pracy
  • możliwość pracy w weekendy
  • pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie)
  • możliwe wyjazdy w parach i ze znajomymi

Wymagania

Od kandydatów wymagane jest:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej
  • Motywacja do pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Opis stanowiska

Jako pracownik magazynu odpowiedzialny/a będziesz za następujące czynności:

  • Rozpakowywanie, sortowanie i układanie towarów według ściśle określonych zasad klienta
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki
  • Ogólne prace magazynowe
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy
  • Przestrzeganie zasad i higieny pracy

Nasz Klient jest liderem branży logistycznej. Oddział Venlo zajmuje się wysyłaniem oraz dostarczaniem produktów odzieżowych.