Szczegóły oferty pracy

Pracownik magazynu w Roosendaal

  • Miejsce: Roosendaal
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • Gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie!
  • Umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia, podpisana w Polsce
  • Stałe godziny pracy (praca zmianowa)
  • Pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie)
  • atrakcyjna stawkę godzinowa
  • dodatki zmianowe
  • dodatek wakacyjny 8% dochodów brutto
  • dodatek urlopowy 10,43 % dochodów brutto
  • cotygodniową wypłatę - Stały dostęp do paska wypłat oraz planu dzięki aplikacji MyOTTO

Wymagania

Wymagania:

  •  Znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego
  •  Mile widziane doświadczenie w pracy w działach Inbound i Outbound
  •  Mile widziane doświadczenie w pracy z wykorzystaniem wózka EPT (certyfikat nie jest koniecznością, ale będzie mile widziany)
  •  Dodatkowym atutem będzie znajomość  pracy z wykorzystaniem systemu logistycznego RedPraire
  •  Dobra kondycja fizyczna

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników magazynowych, mile widziane osoby z doświadczeniem w branży logistycznej.
Prace wykonywane są na różnych działach, zbieranie zamówień w systemie voice picking  (w języku angielskim)  również na rozładunku kontenerów
Prace wykonywane są w systemie zmianowym między 6;00 a 23:00

Nasz klient to europejski lider  rynku logistyki. Zajmuje się magazynowaniem i dystrybucją  produktów drogą lądową, lotniczą i morską. W Roosendaal magazyn jest dedykowany globalnej sieci sklepów z artykułami odzieżowymi i akcesoriami do domów.