Pracownik Magazynu z odzieza w Amsterdamie bez znajomości języka obcego

  • Miejsce: Amsterdam
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Zobacz, co zyskasz!

• Pewne, cotygodniowe wynagrodzenie

• Atrakcyjną stawkę godzinową plus dodatki

• Stabilność zatrudnienie potwierdzoną licznymi certyfikatami

• Zorganizowane zakwaterowanie i pomoc w organizacji transportu

• Minimum formalności

• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

• Pakiet pracowniczy (dojazd do/z pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronna do pracy)

• Stały dostęp do paska wypłat i planu pracy dzięki aplikacji MyOTTO

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • zaangażowania, samodzielności, precyzyjności
  • dyspozycyjności do wyjazdu na min. 3miesiące

Opis stanowiska

Praca polega na zbieraniu zamówień ze skanerem magazynowym, sortowaniu ubrań i dodatków, pakowanie, etykietowanie, kontrola jakości, przygotowywaniu towaru doo wysyłki. Nie musisz znać języka obcego- komunikacja przebiega w języku polskim!

Magazyn w Amsterdamie z ubraniami i akcesoriami firmy G-Star