Szczegóły oferty pracy

Pracownik magazynu z produktami wyposażenia wnętrz

  • Miejsce: Robakowo (k. Poznania)
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

Wymagania:
– dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany od poniedziałku do niedzieli
– sumienność
– zaangażowanie

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: 393
Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
– dwuzmianowy system pracy (6-14:00 i 16-24:00)
– wynagrodzenie 4 100 zł brutto (podstawa + premia)
– pełne wdrożenie i przeszkolenie na stanowisko pracy,
– codzienny darmowy, pyszny posiłek
– możliwy bezpłatny dojazd ze Środy Wielkopolskiej, Poznania, Śremu i Gniezna!

Zadania na stanowisku:
– pakowanie i przepakowywanie towaru
– kompletowanie zamówień (praca ze skanerem)
– rozładunek / załadunek towarów
– sortowanie i klasyfikacja towarów
– prace magazynowe

OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik magazynu z produktami wyposażenia wnętrz