Szczegóły oferty pracy

Pracownik magazynu z zabawkami

  • Miejsce: Gernsheim
  • Kraj: Niemcy
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

• Atrakcyjną stawkę 10,45€
• Zakwaterowanie   55€ / tydzień
• Pewną pracę w znanej firmie
• Pomoc w organizacji wszystkich formalności
• Opiekę koordynatorów na miejsc
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego warunek konieczny
• Doświadczenie jako Order Picker mile widziane
• Prawo jazdy kat B mile widziane
• Pracowitość, punktualność i niezawodność
• gotowość do pracy w systemie zmianowym

Opis stanowiska

  • Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami sprzętu domowego i asortymentu dziecięcego
  • Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
  • Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki
  • Praca zmianowa

Zarabiaj w euro bliżej domu! Wykorzystaj swój niemiecki w praktyce i wyjedź do Niemiec! Komisjonowanie w magazynie z asortymentem domowym i zabawkami!