Szczegóły oferty pracy

Pracownik obsługi klienta agencji celnej

  • Miejsce: Świnoujście
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Wymagania

– Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.
– Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
– Umiejętność organizacji pracy.
– Otwartość do rozmów i współpracy przy rozwiązywaniu problemów.

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: MP/POKAC/11/18
– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
– Atrakcyjne wynagrodzenie.
– Przyjazna atmosfera pracy.
– Możliwość rozwoju w firmie będącej liderem branży TSL.
– Praca w systemie jednozmianowym 8/16 lub 9/17.

Obowiązki:
– Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta.
– Dokonywanie rezerwacji na przeprawy promowe (booking).
– Wsparcie przy rozwiązywaniu problemów związanych z realizacją usługi.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik obsługi klienta agencji celnej