Szczegóły oferty pracy

Pracownik pomocniczy – Robakowo k.Poznania

  • Miejsce: Robakowo k.Poznania
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

- umowa o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
- praca pomocnicze przy produkcji mebli,
- praca od poniedziałku do piątku w trybie dwuzmianowym (6-14:15, 14:15-22:15 - dwie przerwy w pracy)
- dopłaty do dojazdów do/z pracy,
-darmowe obiady,
-darmowa opieka medyczną dla pracowników i rodziny

Wymagania

– szukasz pracy w przyjaznym otoczeniu, w pozytywnie nastawionym do życia zespole ludzi,
– zależy Ci na uczciwym i godnym wynagrodzeniu Twojej pracy,
– jesteś dokładny/a i angażujesz się w wykonywanie obowiązków

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: JOL/ROB/06/2019
– prace pomocnicze przy produkcji mebli

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik pomocniczy - Robakowo k.Poznania