Szczegóły oferty pracy

Pracownik Pralni w Utrecht

  • Miejsce: De Heldinnenlaan 199, 3543 MB Utrecht
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Będziesz odpowiedzialny za obsługę zamówień w zautomatyzowanej pralni w Utrechcie! Nie musisz samodzielnie prasować, składać ani prać- robią to za Ciebie maszyny, Twoim zadaniem jest nadzorowanie pracy maszyn, aby proces przebiegł poprawnie!

Stawka godzinowa € 10,22 brutto za godzinę plus dodatki.

Wymagania

•Praca w pełnym wymiarze godzin (fulltime)

•Dobra znajomość języka angielskiego

•Dobra kondycja fizyczna

•Motywacja do pracy w temperaturze 25 stopni

Opis stanowiska

Nasz klient to najnowsza pralnia chemiczna, klientami pralni są znane hotele i restauracje na terenie całej Holandii! Do Twoich codziennych obowiązków należy:

•Sortowanie przychodzących zamówień z hoteli, restauracji (pościel, ubrania, obrusy)

•Przygotowanie produktów do prania

•Obsługa maszyn pralni

•Przygotowanie zrealizowanych zamówień do wysyłki

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie OTTO Work Force). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.