Szczegóły oferty pracy

Pracownik Produkcji

  • Miejsce: Dobroszyce
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

• Atrakcyjną stawkę miesięczną
• Umowę o pracę tymczasową
• Pakiet szkoleń
• Pracę w systemie jednozmianowym
• Wolne weekendy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force (wszystkie dane rejestrowe dostępne są na stronie OTTO Work Force ). Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wymagania

• Wykształcenie minimum zawodowe
• Brak przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy ( praca stojąca)
• Umiejętność organizacji czasu pracy
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: PR/PP/05/19
• Wycinanie, wyginanie oraz montaż elementów z tworzyw
• Rozpakowanie i przegląd elementów i podzespołów do montażu
• Przygotowywanie materiałów na stanowiskach stołów montażowych przy użyciu podstawowych narzędzi ręcznych i elektronarzędzi
• Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji