Szczegóły oferty pracy

Pracownik produkcji

  • Miejsce: Namysłów
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Wymagania

Wykształcenie minimum zawodowe;
Doświadczenie zawodowe w pracy zawodowej w firmie produkcyjnej oraz w obsłudze urządzeń produkcyjnych;
Znajomość procedur systemu ISO 22 000 i HACCP;
Umiejętność obsługi urządzeń produkcyjnych;
Umiejętność pracy w grupie;
Gotowość do pracy w systemie III zmianowym;
Mile widziane posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: JD/PP/09/2018
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
Pracę w renomowanej firmie będącej liderem na rynku
Pracę na pełny etat
System premiowy
Miłą atmosferę pracy
Pracę od zaraz
Obowiązki:
Obsługa maszyn produkcyjnych;
Bieżąca kontrola procesu produkcyjnego;
Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy;
Bieżące wypełnianie dokumentacji produkcyjnej;
Przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz zasad dotyczących jakości wytwarzania produktu.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik produkcji