Szczegóły oferty pracy

Pracownik Produkcji branża Automotiv

  • Miejsce: Bunschoten-Spakenburg
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
  • dojazd i zakwaterowanie!
  • umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
  • stałe godziny pracy ( praca zmianowa)
  • możliwość pracy w weekendy
  • pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie)
  • możliwe wyjazdy w parach i ze znajomymi
  • darmowy abonament Vodafone

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotiv
  • Wymagamy motywacji i chęci do pracy

Opis stanowiska

 Pracownicy wykonują prace na 3 działach:
– Press shop – w tym dziale wytłacza się części samochodowe z cienkiej blachy. Zadania pracowników obejmują kontrole części (pod katem braku pęknięć), a następnie – na polecenie brygadzisty – ich pakowanie do metalowych skrzyń.
– Assembly – w tym dziale leczone są części metalowe. Łączenie elementów jest wykonywane przez roboty, które te części spawają lub sklejają albo przez pracowników przeszkolonych do pracy spawacza. Pracownicy zwykle obsługują roboty (ustawiają części w określonym miejscu, czekają na ich połączenie, pakują do metalowych skrzyń) lub pracują jako spawacze.
– Electro Coating – w tym dziale części samochodowe pokrywa się specjalnym lakierem proszkowym, który zapobiega ich korozji. Pracownicy na tym dziale zwykle odpowiedzialni są za :  zawieszanie części na hakach, zdejmowanie ich i pakowanie, uszczelnianie (pracownicy uszczelniają drzwi i inne części do samochodów aby zapewnić ich 100% wodoszczelność), wygładzanie (pracownicy ścierają warstwę lakieru).

Jest to praca stojąca. Każdego dnia części muszą być podnoszone oraz przemieszczane. Ich waga osiąga do 15 kg.

     Nasz klient,to firma produkująca części samochodowe głównie ze stali i aluminium m.in. dla marek  takich jak: Mercedes, Jaguar, Scania i Volkswagen