Szczegóły oferty pracy

Pracownik produkcji – dział szlifierni

  • Miejsce: Siewierz k. Zawiercia
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej firmie
• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Pracę w systemie 2-zmianowym
• Pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS,
• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
• Dobrą atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na produkcji, możliwość przyuczenia do zawodu,
• Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności
• Zaangażowanie, sumienność
• Zdolności manualne
• Umiejętność obsługi technicznej urządzeń
• Mile widziane doświadczenie przy szlifowaniu wyrobów z aluminium

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: AO/06/2018/DP
Opis stanowiska:

• Prace przy szlifowaniu wyrobów (klamek) z aluminium
• Prowadzenie bieżącej kontroli produktu na swoim stanowisku pracy i zachowanie jego wysokiej jakości
• Kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu
• Stosowanie się do obowiązujących systemów zarządzania,
• Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - dział szlifierni