Szczegóły oferty pracy

Pracownik Produkcji: Elektryk – Elektronik – Mechanik

  • Miejsce: Siewierz k. Zawiercia
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej firmie
• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Pracę w systemie 3-zmianowym
• Pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS,
• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
• Dobrą atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenia kierunkowego: elektryka, elektronika, mechanika
• doświadczenia zawodowego co najmniej 2 lata w pionie utrzymania ruchu, w firmie produkcyjnej
• uprawnienia SEP do 1kV
• ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, elektryki przemysłowej
• umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów (usuwania awarii)

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: .: AO/06/2018/DP
Zakres obowiązków:

• diagnozowanie i usuwanie awarii układów głównie elektrycznych i elektronicznych
• przeprowadzenie przeglądów technicznych oraz prac konserwacyjnych
• uruchamianie nowych maszyn
• aktywny udział we wdrażaniu działań usprawniających
• zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn oraz urządzeń i instalacji
• przezbrojenia, regulacje i diagnostyka urządzeń
• analiza przyczyn awarii oraz ustalanie na tej podstawie działań prewencyjnych

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji: Elektryk – Elektronik - Mechanik