Szczegóły oferty pracy

Pracownik produkcji -Opole

  • Miejsce: Opole, opolskie ul. Oświęcimska
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

– Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
– Zaangażowanie i motywacja do pracy
– Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: DW/PP/07/21
– Praca przy produkcji generatorów do turbin wiatrowych
– Wykonanie poleceń przełożonego
– Dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w międzynarodowej firmie
– Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe+ dodatki
– Klarowny system podwyżek
– Po trzech miesiącach możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta
– Stabilne zatrudnienie i terminowe wypłaty wynagrodzeń
– Atrakcyjny system benefitów między innymi Bony Sodexo, Bonusy motywacyjne.
– Zdobycie nowych umiejętności
– Możliwość rozwoju osobistego
– Przyjazne środowisko pracy,

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży Agencji Pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji -Opole