Szczegóły oferty pracy

Pracownik produkcji/ pakowacz w Hilton Food Group

  • Miejsce: Amsterdam
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • Pewne wynagrodzenie w euro – zawsze na czas!
  • Gwarancję godzin!
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Gwarantowany dodatek wakacyjny - 8%
  • Rezerwę na poczet urlopu;
  • Pracę w firmie, gdzie podstawowym językiem komunikacji jest polski;
  • Stabilność zatrudnienie potwierdzoną licznymi certyfikatami
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia;
  • Zorganizowany transport do Holandii
  • Minimum formalności
  • Pakiet pracowniczy (zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronna do pracy)
  • Darmowy abonament Vodafone, abyś miał stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi
  • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO*

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego
  • chęć i motywacja do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Opis stanowiska

Od osoby na stanowisku pakowacza/ pracownika produkcji oczekuje się zręczności i sprawnej obsługi procesu produkcji. Nie pozwolisz chyba, żeby taka  super oferta przeszła ci kolo nosa?

Do głównych obowiązków w pracy nalezą:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych zgodnie z instrukcjami liderów zespołu
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Dbałość o sprawny przebieg procesu produkcji
  • Wszystkie inne prace pomocnicze

Do największych atutów tej oferty, prócz wypłaty w Euro z pewnością jest to, że każdy pracownik otrzymuje od firmy 5 paczek z mięsem tygodniowo, a dodatkowo ma dopłaty do obiadów serwowanych na terenie zakładu. Dzięki temu będziesz w stanie odłożyć jeszcze więcej pieniędzy!