Szczegóły oferty pracy

Pracownik produkcji podzespołów

  • Miejsce: Opole, opolskie ul. Północna
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

– Dyspozycyjność do pracy zmianowej
– Chęć do nawiązania dłuższej współpracy
– Zdolności manualne
– Poważne i odpowiedzialne podejście do pracy
– Sumienność i zaangażowanie w podejmowane obowiązki

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: DW/PPK/07/21
Opis czynności:
Terminowa realizacja prac wynikających z procesu produkcyjnego a w jego ramach:
– produkcja i montaż podzespołów elektroniki takich jak kabel, sensory układy PCB itp.,
– prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
– przygotowanie materiałów, maszyn i narzędzi zgodnie z planem produkcyjnym,
– zapewnienie optymalnych parametrów technologicznych podczas produkcji,
– nadzór nad poprawnością przebiegu procesu i operacji produkcyjnych,
– przestrzeganie wymagań jakościowych produkcji,

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
– pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
– atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie
– miłą atmosferę w pracy
– możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

OTTO Work Force Central Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik produkcji podzespołów