Szczegóły oferty pracy

Pracownik produkcji rusztowań budowlanych Eindhoven

  • Miejsce: Eindhoven
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Zobacz, co zyskasz!

• Pewne, cotygodniowe wynagrodzenie 11,03€!

• Gwarantowany dodatek wakacyjny - 8% dochodów brutto

• Rezerwę na poczet urlopu - 10,43 % dochodów brutto

• Stabilność zatrudnienie potwierdzoną licznymi certyfikatami

• Zorganizowane zakwaterowanie i pomoc w organizacji transportu

• Minimum formalności

• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

• Pakiet pracowniczy (dojazd do/z pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronna do pracy)

• Stały dostęp do paska wypłat i planu pracy dzięki aplikacji MyOTTO

Wymagania

• Umiejętność posługiwania się różnego typu narzędziami, np. klucze, nakrętki, śruby, itp

• Dokładność i precyzja pracy

• Znajomości języka angielskiego, niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

• Obsługa maszyn zajmujących się obróbką metali

• Dokładaniem obrabianego surowca do maszyn

• Dbaniem o prawidłową pracę maszyn

Wiodąca na rynku firma zajmująca się produkcją rusztowań wykorzystywanych przy budowach i remontach na terenie całej Europy znajdująca się w okolicach Eindhoven.