Szczegóły oferty pracy

Pracownik produkcji salatek w Rijnsburgu

  • Miejsce: Rijnsburg
  • Kraj: Holandia

Warunki zatrudnienia

Atrakcyjne wynagrodzenie
- Duża ilość godzin pracy tygodniowo,
- Mozliwosc pracy w nadgodzinach - zarobisz jeszcze więcej!
- Praca również w weekendy!
- Cotygodniowa wyplata
- Zakwaterowanie oraz transport do/z pracy,
- Ubezpieczenie,
- Staly dostep do paska wyplaty, planu  dzieki aplikacji MyOTTO

Wymagania

Praca wykonywana jest w międzynarodowym środowisku w hali, w której panuje temperatura na poziomie kilku stopni Celsjusza. Ubranie robocze codziennie jest przez firmie zapewniane, jednak wymagamy od kandydatów gotowości do pracy w chłodnych warunkach.
Praca w firmie jest praca stojącą dlatego bardzo ważne jest, żeby kandydat nie posiadał żadnych przeciwskazań do tego typu pracy, był aktywny fizycznie.
Język nie stanowi przeszkody. W firmie pracują głównie Polacy, Czesi, Słowacy, Węgrzy i Holendrzy. Głównym językiem komunikacji na firmie jest język holenderski lub angielski, jednak bez kłopotu można również porozumiewać się w języku polskim.

Opis stanowiska

Do obowiązków pracowników należą głównie :
– ciecie i szatkowanie warzyw przy pomocy maszyn, zgodnie z instrukcjami Operatora odpowiedzialnego za linie produkcyjną,
– pakowanie gotowych produktów do odpowiednich opakowań, zgodnie z zasadami firmy,
– sprawdzanie jakości wytwarzanego produktu,
– transport półproduktów i produktów gotowych na terenie zakładu,
– prace porządkowe na hali produkcyjnej.

Nasz klient, jeden z liderów branży produkcyjnej w Europie, stawia sobie za cel dostarczanie najwyższej jakości produktów na polki sklepowe mieszkańców Holandii oraz Europy. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło firmie rozwinąć się do rozmiarów marki rozpoznawalnej w całym regionie.