Szczegóły oferty pracy

Pracownik produkcji z produktami świeżymi

  • Miejsce: Amsterdam
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjna stawka:
  • Dodatek wakacyjny 8%
  • Rezerwę na poczet urlopu
  • Cotygodniowa wyplata
  • Możliwość pracy na długi okres czasu
  • Całodobowy dostęp do swojego paska wypłaty, planu dzięki aplikacji MyOTTO
  • Trening przed rozpoczęciem pracy
  • Darmowy abonament Vodafone

Wymagania

Pracując dla naszego klienta cały dzień  przebywasz w hali w  której jest ok 8 stopni Celsjusza, praca odbywa się w pozycji stojącej – dlatego ważne jest dobra kondycja fizyczna oraz motywacja do pracy w hali z produktami świeżymi.
Ubranie oraz buty otrzymasz od nas!

 ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIE JEST WYMAGANA!

Opis stanowiska

Jako pracownik  Sanday's Bakeries odpowiedzialny będziesz za cały proces produkcji produktów świeżych, do głównych obowiązków należą:

  • Przygotowanie produktów do kanapek: mycie, krojenie i przygotowanie warzyw do kanapek
  • Przygotowanie kanapek oraz sałatek
  • Pakowanie gotowych produktów do wysyłki
  • Kontrola jakości produktów
  • Zgłaszanie nieprawidłowości do osoby nadzorującej proces
  • Prace porządkowe na hali produkcyjnej

Praca odbywa się w systemie jednozmianowym od poniedziałku do soboty (pracownicy planowani są na 5-6 dni). W poniedziałki firma rozpoczyna prace od godziny 7.00 rano a w pozostałe dni od godziny 8:00

Nasz klient to Sanday's Bakeries znany producent wysokiej jakości kanapek sałatek oraz innych produktów świeżych. Produkty naszego klienta dostarczane są dla linii lotniczych, stacji benzynowych oraz supermarketów. Magazyn naszego klienta znajduje się w Amsterdamie obok stacji Sloterdijk.