Szczegóły oferty pracy

Pracownik Produkcji

  • Miejsce: Zabrodzie
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:

- transport: autobus 133B

- umowa o Pracę Tymczasową
- stawka godzinowa (17zł brutto) + 100zł brutto dodatek za pracę w niedzielę i święto
- premia do 150zł brutto za pierwszy w pełni przepracowany miesiąc
- do 300zł brutto za drugi w pełni przepracowany miesiąc
- do 400zł brutto premii za trzeci i każdy kolejny w pełni przepracowany miesiąc
- długofalowa współpraca z możliwością przejęcia bezpośrednio do pracodawcy

Wymagania

Oczekujemy:

– punktualności
– umiejętności organizacji pracy
– odpowiedzialności
– dbanie o higienę pracy
– chęć do pracy w systemie 4 brygadowym po 12h (2 dni 6:00, 2 dni wolnego, 2 dni 18:00, 2 dni wolnego itd.)

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: PR/PP/09/20
Zakres obowiązków:
– pakowanie
– etykietowanie
– foliowanie
– składanie kartonów
– paletyzacja

OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji