Szczegóły oferty pracy

Pracownik produkcyjny- Rdzeniarz/Obcinacz

  • Miejsce: Olesno
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:

- nowe atrakcyjne warunki finansowe
- zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową
- zdobywanie doświadczenia w prestiżowej firmie
-pracę w systemie zmianowym

Wymagania

– praca z wydajnością odpowiadającą stanowisku
– dyspozycyjność do pracy od zaraz
– zaangażowanie w podejmowane obowiązki
– prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań
– przestrzeganie dyscypliny i przepisów BHP

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SM/PPRO/06/2018
– obsługa wszystkich urządzeń i maszyn obróbki skrawaniem danej linii
– przestrzeganie i kontrola ustalonych parametrów procesu oraz informowanie o powstałych niezgodnościach
– ocena zgodności wyrobu
– informowanie o niezgodnościach maszyn i urządzeń
– przestrzeganie parametrów procesu wykonania rdzenia oraz ich rejestracja
– obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji
– zapobieganie powstawaniu braków, niszczeniu materiałów, awarii maszyn i urządzeń

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik produkcyjny- Rdzeniarz/Obcinacz