Szczegóły oferty pracy

Pracownik szklarni Holandia Venlo

  • Miejsce: Venlo
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki
  • Cotygodniowa wyplata
  • Praca jednozmianowa
  • Opieka koordynatora
  • Możliwość zakwaterowania oraz transportu z i do pracy
  • Możliwość wyjazdu w parach/ ze znajomymi

Wymagania

Wymagania:
– chęć do pracy
– dobra kondycja fizyczna
– mile widziane doświadczenie w branży ogrodniczej
– dyspozycyjność do wyjazdu na okres 2-3 miesięcy

Opis stanowiska

Obowiązki:
– praca przy sadzonkach na szklarni
– klipsowanie, podwiązywanie pędów roślin
– pakowanie ziół spożywczych, przygotowywanie do wysyłki

znajomość języka obcego nie jest wymagana

Firma w okolicach Venlo zajmująca się uprawą/ hodowlą warzyw sezonowych (głównie ogórki, cukinia)- szklarnie oraz hala, na której pakuje się zioła spożywcze (bazylia, oregano) oraz przygotowuje się szczepienia sadzonek (ogórki, truskawki).