Szczegóły oferty pracy

Pracownik Szklarni Szczepienie i Klipsowanie

  • Miejsce: Venlo
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Stała ilość godzin pracy
- Umowę o pracę tymczasową
- Zakwaterowanie
- Ubezpieczenie
- Pracę z przyjemnymi produktami (kwiaty, rośliny itp.)

Wymagania

Wymagamy:
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana
– Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność
– Bardzo dobra kondycja fizyczna, praca w pozycji zgiętej
– Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
– Doświadczenie w branży rolniczej, szczególnie na szklarniach

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
– Szczepienie Sadzonek
– Klipsowanie i Pakowanie
– Wykonywanie bieżących prac około rolniczych

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy w charakterze pracownika szklarni w branży ogrodniczej. Praca w nowoczesnym wielkoobszarowym ogrodnictwie z możliwością zdobycia doświadczenia w branży ogrodniczej.

Nie czekaj aplikuj !