Szczegóły oferty pracy

Pracownik Transportu Wewnętrznego

  • Miejsce: Opole
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej firmie

- rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

- atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów i premie

- praca od zaraz

- pracę na umowę o pracę tymczasową.

Wymagania

– uprawnienia na wózki widłowe (warunek konieczny)

– doświadczenie w pracy w magazynie

– uprawnienia na wciągarki, na obsługę dźwigów towarowych, prawo jazdy kat C i kat T (mile widziane)

– komunikatywność, samodyscyplina, zorganizowanie

– aktualna książeczka sanepidowska bądź gotowość do natychmiastowego jej wyrobienia

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SM/PTW/06/2018

– załadunek i rozładunek samochodów z dostawami

– transport surowców i opakowań

– prace porządkowe na wydziale

– foliowanie palet

– udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik Transportu Wewnętrznego