Szczegóły oferty pracy

Pracownik utrzymania linii produkcyjnej – Gliwice

  • Miejsce: Gliwice
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie - 3580 zł brutto/miesięcznie + premia,
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycie nowego doświadczenia,
- Możliwość pracy bezpośrednio u Klienta.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
– Wykształcenie średnie techniczne ( mechaniczne, elektryczne),
– Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min 2 lata,
– Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
– Znajomość rysunku technicznego,
– Umiejętność czytania schematów pneumatycznych, elektrycznych, hydraulicznych,
– Umiejętność diagnozowania oraz usuwania awarii,
– Uprawnienie elektryczne SEP,
– Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (praca również w soboty),
– Uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem,
– Znajomość podstaw języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: MA/08/2018/MDL
Opis stanowiska:
– Obsługa i utrzymanie prawidłowego stanu technicznego maszyn oraz infrastruktury,
– Diagnozowanie i naprawa maszyn w zakresie elektryki, pneumatyki, hydrauliki i mechaniki,
– Prewencyjne utrzymanie maszyn,
– Wykonywanie drobnych prac warsztatowych.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik utrzymania linii produkcyjnej - Gliwice