Szczegóły oferty pracy

Pracownik w Centrum Dystrybucyjnym

  • Miejsce: Woerden
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie!
  • umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
  • stałe godziny pracy
  • dodatki za prace zmianową
  • pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie)
  • możliwe wyjazdy w parach i ze znajomymi
  • darmowy abonament Vodafone

Wymagania

  • dobra znajomość języka  angielskiego
  • dobra kondycja fizyczna
  • dokładność i precyzja w powierzonych zadaniach
  • zaangażowanie
  • nie martw się warunki pracy poznasz na treningu, wszystkiego Was nauczymy.

Opis stanowiska

  • zbieranie zamówień za pomocą systemu voice pick
  • kontrola i pakowanie produktów
  • praca od poniedziałku do soboty
  • praca w systemie zmianowym

Dla naszego Nowego Klienta, nowoczesnego magazynu logistycznego z produktami spożywczymi, poszukujemy pracowników na stanowisko Order Picker. Oferujemy pewną wypłatę w euro oraz stabilne zatrudnienie. Znasz angielski, chcesz się sprawdzić w nowej pracy, aplikuj do nas!