Szczegóły oferty pracy

Pracownik wsparcia działu Rekrutacji Międzynarodowej

  • Miejsce: Wrocław
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

Co zyskasz stając się członkiem naszego Zespołu?
• Umowę zlecenie,
• Elastyczne godziny pracy (w godz. 8-17),
• Opanujesz sztukę komunikacji z klientem,
• Poznasz narzędzia rekrutacyjne,
• Zdobędziesz doświadczenie w branży HR w międzynarodowej Agencji Pracy.

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:
• Lubisz kontakt z ludźmi,
• Chętnie podejmujesz nowe wyzwania,
• Szukasz pracy, w której zdobędziesz cenne doświadczenie,
• Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym.

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: PR/PWDRM/06/20
Twoje zadania na stanowisku:
• Wsparcie w procesie rekrutacja pracowników tymczasowych,
• Przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami,
• Rejestracja kandydatów w systemie rekrutacyjnym oraz administracyjnym,
• Przedstawianie dostępnych ofert pracy, dopasowanych do umiejętności językowych,
• Kontakt z biurami rekrutacyjnymi na terenie Polski.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik wsparcia działu Rekrutacji Międzynarodowej