Szczegóły oferty pracy

Pracuj 40km od Amsterdamu w firmie Bakker

  • Miejsce: Lisse
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

Zobacz co zyskasz!
  • Atrakcyjną stawkę z dodatkami – 10,36 €/h
  • Pewne, cotygodniowe wynagrodzenie
  • Pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku
  • Stabilność zatrudnienie potwierdzoną licznymi certyfikatami
  • Minimum formalności
  • Pakiet pracowniczy (zakwaterowanie, dojazd do/z pracy oraz ubezpieczenie)
  • Stały dostęp do paska wypłat i planu pracy dzięki aplikacji MyOTTO

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Dyspozycyjności do pracy do końca kontraktu
  • Podstawowej znajomości języka angielskiego – praca z polskimi liderami,

UWAGA!
Nie wymagamy doświadczenia – w Bakker możesz je zdobyć!

Opis stanowiska

Gdzie? Lisse <– jedynie 40 km od Amsterdamu!

Czym będziesz się zajmować?

  • Zbieraniem i pakowaniem zamówień – asortyment ogrodniczy np. drzewka, sadzonki, narzędzia
  • Kontrolowaniem jakości produktów
  • Wykonywaniem bieżących prac magazynowych

Informacje o firmie

Firma, dla której będziesz pracować:
Bakker to sklep wysyłkowy, który jest jednym z największych specjalistów w dziedzinie ogrodnictwa w Europie. Dostawy ich  asortymentu  docierają do 19 krajów.