Szczegóły oferty pracy

Pracuj dla Tommiego Hilfigera Pracownik magazynu z odzieżą

  • Miejsce: Venlo
  • Kraj: Holandia
  • Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Warunki zatrudnienia

  • gwarantujemy dojazd i zakwaterowanie
  • darmowy abonament Vodafone abyś miał stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi.
  • umowa na warunkach holenderskich obejmująca dodatki i świadczenia
  • stałe godziny pracy (praca na dwie zmiany)
  • gwarantowany dodatek do każdej przepracowane godziny 11%
  • gwarantowany dodatek wakacyjny 8%
  • rezerwę na poczet urlopu
  • cotygodniową wypłatę  stały dostęp do paska wypłat
  • pakiet pracowniczy ( zakwaterowanie, dojazd do/z pracy, ubezpieczenie oraz odzież ochronna do pracy)

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

  • Dostępność od zaraz
  • Motywacji do pracy
  • Dobrej znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Opis stanowiska

Do głównych zadań na magazynie należą:

  • Zbieranie zamówień/ rozładunek i załadunek
  • Obsługa w systemie voice-pick
  • Realizacja zamówień na magazynie
  • Wykonywanie bieżących prac magazynowych

Łatwa i fajna praca w milej atmosferze w nowoczesnym magazynie.
To jedna z najbardziej popularnych ofert w OTTO Work Force

Znasz język angielski lub niemiecki w stopniu dobrym? Nie czekaj, aplikuj już dziś!