Szczegóły oferty pracy

Produkcja i pakowanie produktów

  • Miejsce: Opole
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

– aktualna książeczka sanepidowska bądź gotowość do natychmiastowego jej wyrobienia
– zaangażowanie w podejmowane obowiązki
– koncentracja i podzielność uwagi
– odpowiedzialność
– mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: JD/PPP/11/2018
– praca od zaraz w systemie dwuzmianowym 6.00-14.00 i 14.00-22.00
– stawka 17 zł brutto/h + premie
– ciekawą pracę w renomowanej firmie
– zdobycie doświadczenia w branży żywności dla niemowląt i dzieci
– pracę na umowę zlecenia
– miłą atmosferę pracy
– przyjmujemy również osoby z Ukrainy które posługują się językiem polskim na poziomie dobrym
Obowiązki:
– prace pomocnicze na wydziale przepakowań
– przestrzeganie zagadnień BHP
– pakowanie produktów żywnościowych zgodnie z instrukcją
– kompletacja i kontrola zamówień

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Poszukujemy kandydatów gotowych do podjęcia pracy na stanowisko: Produkcja i pakowanie produktów