Szczegóły oferty pracy

Programista

  • Miejsce: Opole
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

- umowa o pracę
- praca w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
- możliwość rozwijania pasji i zainteresowań
- terminowo wypłacane wynagrodzenie

Wymagania

– wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
– umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
– dobrej organizacji pracy, solidności i dokładności w wykonywanych obowiązkach
– wiedza w zakresie programowania obiektowego
– znajomość relacyjnych baz danych i tworzenia zapytań SQL
Mile widziane:
– znajomość języka PHP, Ruby lub C#
– znajomość framework: Ruby on Rails, Zend Framework lub podobnych
– znajomość zagadnień mapowania relacyjno-obiektowego ORM
– doświadczenie w zakresie wymiany danych: JSON, XML, SOAP, REST

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: PF/09/2017/OP
– rozwój i utrzymanie aplikacji, głównie przy wykorzystaniu języka PHP
– projektowanie nowych rozwiązań
– optymalizacja pod względem wydajności
Obowiązki:
– wytwarzanie oprogramowania przy użyciu TDD
– wykorzystanie metodyki SCRUM
– współpraca z działem testów i jakośc

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Bezpośredni kontakt możliwy za pomocą adresu e-mail: programista@ottoworkforce.pl lub telefonicznie pod numerem 509 683 243
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Programista