Szczegóły oferty pracy

Przedstawiciel handlowy

  • Miejsce: Trójmiasto/Półwysep Helski
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
Pracę od zaraz do 31/08/2018,
Niezbędne narzędzia pracy - samochód, telefon,
Wynagrodzenie stałe + premie,
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Wymagania

Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG lub w gastronomii kanał HoReCa,
Umiejętności negocjacyjne,
Nastawienie na cel,
Umiejętność nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż,
Dobra organizacja pracy i systematyczność,
Czynne prawo jazdy kat. B,
Znajomość rynku lokalnego.

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SK/PH/04/2018

Aktywna sprzedaż produktów w kanale HoReCa,
Prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb klientów oraz posiadane narzędzia,
Realizacja założonego planu sprzedaży,
Przyjmowanie zamówień podczas wizyt handlowych,
Monitorowanie zapasów i poziomu należności u klientów,
Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji,
Pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży w podległym obszarze.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Przedstawiciel handlowy