Szczegóły oferty pracy

Rdzeniarz

  • Miejsce: Olesno woj. opolskie
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Wymagania

– Dyspozycyjność do pracy od zaraz
– Zaangażowanie w podejmowane obowiązki
– Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań
– Przestrzeganie dyscypliny i przepisów BHP

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SM/RDZ/09/2019

Opis czynności:
– Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji
– Przestrzeganie i kontrola ustalonych parametrów procesu oraz informowanie o powstałych niezgodnościach
– Ocena zgodności wyrobu
– Informowanie o niezgodnościach maszyn i urządzeń
– Przestrzeganie parametrów procesu wykonywania rdzenia oraz ich rejestracja

Oferujemy:
– Atrakcyjne warunki finansowe
– Zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową
– Zdobywanie doświadczenia w prestiżowej firmie
– Możliwość podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Rdzeniarz