Szczegóły oferty pracy

Referent administracyjny – Tychy

  • Miejsce: Tychy
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

Oferujemy

• Umowa o pracę tymczasową
• Praca od Poniedziałku do Piątku
• Godziny pracy od 8.00 do 16.00
• Stawka 23zł za godzinę pracy.

Wymagania

• Wykształcenie min. Średnie
• Trzyletnie doświadczenie w księgowości
• Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
• Znajomość SAP i MS-Office
• Duże doświadczenie w pracy biurowej
• Komunikatywność i prezencja

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SPT /06/2018
Opis Stanowiska

• Sporządzanie i/lub opracowywanie protokołów
• Samodzielne prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji
• Współpraca przy opisie i realizacji procesu ISO
• Prace sekretarskie
• Organizacja podróży: przygotowywanie i organizacja podróży oraz załatwianie formalności po zakończeniu podróży
• Osoba kontaktowa dla niemieckich współpracowników i kontrahentów
• Sporządzanie statystyk
• Obsługa programów SAP
• Obsługa ELO
• Obsługa Lotus Notes
• Kontrola faktur
• Archiwizacja dokumentów: Obsługa i regularna aktualizacja archiwum papierowego i elektronicznego z przestrzeganiem zasad poufności i terminów przechowywania
• Zaopatrzenie w niezbędne materiały biurowe i pomocnicze środki produkcji
• Obsługa poczty przychodzącej i korespondencji e-mail
• Koordynacja terminów w siedzibie firmy
• Przygotowanie wizyt gości wewnętrznych i zewnętrznych (w tym robienie zakupów)
• Opracowywanie prezentacji
• Szkolenia wewnętrzne/transfer wiedzy

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Referent administracyjny – Tychy