Szczegóły oferty pracy

Samodzielny księgowy

  • Miejsce: Kraków
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

- umowa zlecenie (ewentualnie umowa o pracę tymczasową)
- praca na pełny etat (8-16 lub 9-17)
- przyjazną i otwartą atmosferę pracy
- niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania

– doświadczenie w Dziale Księgowości tzw. pełna księgowość
– znajomość aktualnych przepisów w zakresie podatku VAT, podatku CIT
– znajomość ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych
– znajomość pakietu Office (Word, Excel), obsługa poczty elektronicznej
– skrupulatność, sumienność, dokładność
– pełne zaangażowanie w pracę i umiejętność jej organizowania

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: Nr.Ref: YP/OR/04/2019
– księgowanie wyciągów bankowych, faktur kosztowych
– księgowanie przychodów i form płatności związanych ze sprzedażą
– rozliczanie form płatności
– tworzenie dokumentacji na potrzeby rozliczeń podatku VAT

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Samodzielny księgowy