Szczegóły oferty pracy

Serwisant Telefonów Komórkowych Firma INGRAM MICRO

  • Miejsce: Pietrzykowice
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

- Umowa o Pracę Tymczasową

- Pełny etat (możliwość pracy na 1/2 lub 3/4 etatu)

- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (min.4500zł brutto [pełny etat])

- 2 zmiany: 6-14/ 14-22

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wymagania

– Wykształcenie min. średnie (techniczne)
– Doświadczenie zdobyte w naprawie urządzeń elektronicznych – min. 1 rok,
– Znajomość podstaw elektroniki
– Doświadczenie w lutowaniu elementów elektronicznych SMD/BGA
– Podstawy obsługi komputera
– Podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentów technicznych
– Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz realizacja działań w określonym czasie
– Orientacja na osiągniecie planów serwisowych oraz jakościowych

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: PR/STK/11/17
– Diagnozowanie usterek
– Wymiana elementów mechanicznych i komponentów elektronicznych
– Naprawa płyt głównych
– Aktualizacja oprogramowania
– Raportowanie napraw
– Testowanie urządzeń po naprawie

OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Serwisant Telefonów Komórkowych Firma INGRAM MICRO