Szczegóły oferty pracy

Ślusarz – Spawacz – Zabrze

  • Miejsce: Zabrze
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie dwuzmianowym,
- Stawkę miesięczną w przedziale 2800-3500 zł brutto + do 15% premii,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Miłą atmosferę w pracy.

Wymagania

Wymagania:
– Doświadczenie w spawaniu metodą TIG blach chromoniklowych, czarnych oraz aluminium, dobór parametrów spawania,
– Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
– Zdolność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
– Sumienność, dokładność.

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: AM/03/2018/ŚSZ
Opis stanowiska:
– Odpowiednie przygotowanie stanowiska do pracy,
– Bezpieczne uruchomienie instalacji gazowej,
– Wykonywanie procesu spajania metali na podstawie dokumentacji technicznej,
– Kontrola jakościowa spajanych elementów.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Ślusarz - Spawacz - Zabrze