Szczegóły oferty pracy

Sortowacz paczek

  • Miejsce: Opole
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

Oferujemy:
- praca 5.30-10.00 rano, 16.00-21.00 popołudnia
- możliwość dobrania grafiku pod zajęć lub pracy
- umowę zlecenie
- nową bardzo atrakcyjną stawkę godzinową
- możliwość przejścia na umowę o pracę w dowolnym wymiarze godzin bezpośrednio u klienta.

Wymagania

– pełnoletniość
– sprawność fizyczna
– dyspozycyjność i motywacja do pracy
– odpowiedzialność i zaangażowanie
– umiejętność pracy w zespole

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SM/SFK/10/2018
– praca fizyczna
– rozładunek i załadunek transportów z paczkami
– sort paczek na trasy kurierskie
– prace porządkowe w magazynie, jak i na zewnątrz obiektu
– pomoc kurierom w załadunku
-wykonywanie poleceń przełożonego

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Sortowacz paczek