Szczegóły oferty pracy

Sortowanie przesyłek – Częstochowa

  • Miejsce: Częstochowa
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Warunki zatrudnienia

- Zatrudnienie na umowę zlecenie,
- Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Praca w godzinach: 6:00 - 10:00 oraz 15: 20 od poniedziałku do piątku.

Wymagania

– Zaangażowanie i pracowitość,
– Umiejętność współpracy w zespole,
– Dobra obsługa komputera,
– Praca głównie dla mężczyzn,
– Mile widziani studenci lub uczniowie dzienni.

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: ID/SP/09/2017
– Segregacja/sortowanie przesyłek,
– Wprowadzanie danych rozliczeniowych do systemu,
– Prace magazynowe,
– Pomoc w załadunku i rozładunku przesyłek na taśmę i samochód dostawczy.

OTTO Workforce Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:Sortowanie przesyłek - Częstochowa