Szczegóły oferty pracy

Spawacz TIG, MIG, MAG

  • Miejsce: Stanowice koło Oławy
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca stała

Warunki zatrudnienia

• umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
• ciekawą i pełną wyzwań pracę
• możliwość stałego rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
• szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
• współfinansowaną prywatną opiekę medyczna i karnet sportowy

Wymagania

• doświadczenie w przemyśle produkcyjnym
• wykształcenie kierunkowe
• uprawnienia spawalnicze: książeczka spawacza + certyfikaty.
• mile widziane doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej
• mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic i wózków
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
• podstawowa obsługa komputera

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: 1
• wykonanie prac spawalniczych
• dbałość o jakość wykonanych elementów i ich kontrola jakościowa
• realizacja powierzonych zadań z zachowaniem procedur jakościowych
• sprawdzanie spawania i ewentualna korekta
• praca z dokumentacją techniczną

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Spawacz TIG, MIG, MAG