Szczegóły oferty pracy

Specjalista ds. obsługi Klienta

  • Miejsce: Kowale
  • Kraj: Polska
  • Rodzaj pracy: praca tymczasowa

umowa o pracę tymczasową (ZUS, urlop, etc.) lub zlecenie (do uzgodnienia)
wynagrodzenie godzinowe przy umowie zlecenie/wynagrodzenie miesięczne + premia
praca w renomowanej firmie kurierskiej

Wymagania

Dyspozycyjność do pracy zmianowej w godzinach 08:00-16:00 i 11:00 – 19:00 (poniedziałek – piątek)
Wykształcenie min. średnie
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Umiejętność szybkiego uczenia się
Znajomość pakietu MS Office
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Opis stanowiska

– Numer referencyjny: SK/OK/KOW/05/2018
Wprowadzanie i kontrola danych
Obsługa Klienta
Obsługa Interwencji
Dystrybucja i kontrola zleceń

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Specjalista ds. obsługi Klienta